8. kolo FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV : RAPOTICE / 0:3 (0:2)

28.09.2013 11:11

Hosté vstoupili do utkání s pozornou obranou hrou, ale nevynechali jedinou možnost na protiútok. Jeden z prvních se vydařil, na konci rychlé akce byla Chládkova střela k tyči pod břevno. Domácí to opařilo a Rapotice rázem kontrolovaly hru. Ve 25. minutě navíc Stér vystřelil z vápna a jeho tečovaná rána zaplula za bezmocného gólmana, 0:2. Nápor Štěpánova přišel až v závěru první půle, větší brankovou příležitost si ale domácí nepřipravili. Druhá půle začala opět vyrovnaně, největší tlak papírového favorita přišel mezi 55. až 65. minutou, kdy hosté museli pro zranění navíc dvakrát střídat. Místo snížení, ale přišel třetí gól Rapotic. Hlavou se prosadil kanonýr Petr Matoušek. Další snaha už k brankám nevedla, a tak skončilo utkání velmi překvapivým výsledkem 0:3.

Góly: 15. Chládek, 25. Stér, 58. Petr Matoušek.
Rozhodčí: Porubka František