7. kolo SOKOL HERÁLEC "A" : FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV / 3:1 (1:1)

22.09.2013 09:42

Do 20. minuty bylo derby naprosto vyrovnané. Více šancí měli spíše hosté, za což byli odměnění vedoucí brankou. Brankář Bednář vyrazil střelu za vápno, odkud ji hosté bez napadání zmražených domácích vrátili do sítě. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Za podražení Koudelky proměnil penaltu Slováček. Obrat mohl být dokonán ve 38. minutě, ale Nečesánek vyrazil ránu do břevna. Druhá půlka už patřila Herálci. Z několika šancí se urodilo dvakrát. Koudelka napřáhl z pětadvaceti metrů a jeho přízemní rána skončila v brance. V 63. minutě Nečesánek vyrazil míč jen před sebe a Okurka už s dorážkou neměl problém. Další příležitosti přes velkou snahu potěšit diváky v síti neskončily, a když Štěpánov směrem dopředu nic kloudného nevymyslel, skončil zápas 3:1.

Góly: 27. Slováček (PK), 55. Koudelka, 63. Okurka - 12. Kutnyk.
Rozhodčí: Šrámek.