6. kolo FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV : JEŽEK RANTÍŘOV / 5:1 (3:1)

14.09.2013 07:01

Na těžkém terénu se ujali vedení jako první domácí, kteří měli v první půlhodině převahu. Během toho času nasázeli tři branky, když hned dvě zaznamenal produktivní Ukrajinec Haraptso. Rantířov se dostal do hry díky proměněné penaltě Cabúka. Gól hosty nakopl a až do 71. minuty byli nebezpečnější. Kontaktní branka ale nepřišla. Naopak právě v 71. minutě dovršil hattrick Haraptso a Rantířov složil zbraně. Střelec sobotního odpoledne toho rychle využil ke čtvrté trefě, která stanovila konečný výsledek na 5:1.

Góly: 12. Veselský Jan, 25., 32., 71., 74. Haraptso Andriy - 35. Cabúk Dominik (PK)

Rozhodčí: MULLER Jiří - MACH Josef, KLINER Jan