5. kolo FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV: TJ NOVÁ VES / 3:2 (2:2)

07.09.2013 07:00

Velice kvalitní utkání bylo k vidění ve Štěpánově. Hostující Nová Ves hrozila především ze standardních situací a po jedné z nich také dostala do vedení. V 17. minutě se dorážkou prosadil Ondřejka. Za pár minut bylo vyrovnáno. Vrzal napřáhl z dobrých pětadvaceti metrů a krásnou střelou nedal Fuksovi šanci. Závěr prvního dějství byl divoký. Minutu před pauzou se šel za ruku mimo pokutové území předčasně sprchovat domácí gólman Hlavoněk. Navíc z následného trestňáku se opět dorážkou prosadil Petr Bureš 1:2. Jenže hosté jakoby se už viděli v kabině, čehož využil Haraptso a srovnal na 2:2. Tři minuty po změně stran se po rychlém kontru dostal ukrajinský expres sám před Fuksu a rozhodl o tom, že Štěpánov navzdory početnímu oslabení vyválčil cenné vítězství. Nová Ves si totiž za celý druhý poločas nevytvořila ani náznak gólové příležitosti. „Rozhodlo to, že jsme dokázali ještě před půlí srovnat. Oslabení jsme zvládli výborně a vyhráli jsme naprosto zaslouženě," zářil po utkání kouč Štěpánova Ivo Jílek.

Góly: 23. Vrzal Miloš, 45. a 48. Haraptso Andriy - 17. Ondřejka Marek, 45. Bureš Petr

Rozhodčí: ČAMRA Jiří - RYŠÁNEK Byšek,STEHLÍK Michal