4. kolo HROTOVICE : FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV / 1:4 (0:2)

01.09.2013 06:58

Hosté v prvním poločase dominovali, hráli rychle a důrazně, domácí byli všude pozdě. Štěpánov se dostával do šancí poměrně snadno a ve 29. minutě již vedl dvougólovým rozdílem. Jedinou šanci domácího Saláka zlikvidoval hostující brankář Hlavoněk. Po přestávce se hra vyrovnala. V 53. minutě mohl snížit z malého vápna Fiala, ale trestuhodně zaváhal. Soupeř kontroloval hru a z rychlých protiútoků neomylně zakončoval Andriy Haraptso, který zaznamenal hattrick. Hrotovický Fiala stačil pěknou hlavičkou porážku jen zmírnit, když snižoval na 1:3, ale poslední slovo měl Štěpánov, jmenovitě Haraptso.

Góly: 53. Fiala – 12., 70. a 86. Haraptso Andriy, 29. Šikula Jan

Rozhodčí: Sochor Tomáš