26. kolo FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV : STONAŘOV / 4:1 (4:1)

14.06.2014 08:44

Domácí v prvním poločase dominovali. Z gólu se radovali už v 1. minutě, kdy se prosadil Neudecker. O chvíli později už to bylo 2:0, na správném místě stál dorážející Šikula. Domácí hráli uvolněně, přesto se dočkali malého zaškobrtnutí. Kovalchuk nejdříve neproměnil penaltu, ve 36. minutě utekl Škrdla a snížil na 2:1. Klid ale na domácí kopačky vrátil Štěpánovu ještě do přestávky hlavičkují Haraptso, který se v rozmezí tří minut trefil hned dvakrát, 4:1.

Ve druhém poločase už se utkání hlavně dohrávalo. „Se sezonou jsme se rozloučili zaslouženým vítězstvím," měl jasno domácí kouč Ivo Jílek.

Góly: 1. Neudecker, 10. Šikula, 41. a 44. Haraptso – 36. Škrdla.

Rozhodčí: Novotný.