25. KOLO FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV : BUDIŠOV - NÁRAMEČ / 3:0

08.06.2013 07:45

V první půli se hrál oboustranně průměrný fotbal. Hostující sestava byla prošpikovaná dorostenci, přesto už v 8. minutě kopali Budišovští penaltu po sporné ruce, Nováček však orazítkoval tyč. Po přestávce přibývalo hlavně štěpánovských šancí. Góly začaly padat až po hodině hry. Odražený míč se dostal ke střídajícímu Janu Veselskému a ten trefil přesně k tyči. Následně po levé straně opět zatáhl míč Kovalchuk, přetažený balon si zpracoval Vrzal a střelou do protipohybu nedal brankáři šanci. Třetí hřebíček zasadil po rychle rozehraném rohu Neudecker, který napálil balon z první přímo do brány. „Hrál se průměrný fotbal. Vyhráli jsme zaslouženě, i když nám trvalo, než jsme se prosadili," řekl domácí kouč Ivo Jílek. Góly: 62. Jan Veselský, 73. Vrzal, 83. Neudecker. Rozhodčí: Porupka. ŽK: 3:3. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Štěpánov: Hlavoněk Císař, Buček, Plíhal, Sedláček Neudecker, Kovalchuk, Vrzal (82. Jakub Veselský), Kutnyk Ludvík (57. Jan Veselský), Šikula.