23. kolo SOKOL KŘOVÍ "A" : FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV / 2:3 (0:2)

24.05.2014 07:30

Hosté se dostali během čtvrthodiny do dvoubrankového vedení. Nejdříve se z dorážky prosadil Kutnyk a krátce po něm zvyšoval Jan Veselský. „Inkasovali jsme po našich individuálních chybách,“ mrzelo domácího kouče Rostislava Janštu. Z obou dvou stran se i poté hrál vyrovnaný fotbal s velkým množstvím brankových šancí. Domácí bojovali alespoň o kýžený bod, který by jim v cestě za záchranou mohl chybět. Jenže v 53. minutě dostal míč za Sárova záda Kutnyk, 0:3. Výsledkově rozhodnutý zápas Křoví zdramatizovalo. V 58. minutě vymetl Gottwald luxusně šibenici z třiceti metrů. V závěru snížil na 2:3 z pokutového kopu Tichý. Víc už ale domácí nestihli. „Hrál se pěkný fotbal. Hosté byli o něco lepší, vyhráli zaslouženě,“ pogratuloval Janšta soupeři.

Góly: 58. Gottwald, 86. Tichý (PK) – 10. a 53. Kutnyk, 15. Jan Veselský.
Rozhodčí: Příkazský.