22. KOLO RAPOTICE : FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV / 3:2 (2:0)

18.05.2013 11:06

Utkání začalo zostra. V samotném úvodu měl šanci domácí Stér, ale minul branku. Pak nevyužil možnost ke skórování jeho spoluhráč Chládek. Rapotice se ujaly vedení až po půlhodině hry. Milan Laš přihrál na místo penaltového puntíku Stérovi a ten se už trefil 1:0. Hosté mohli odpovědět, ale nikým neobtěžovaný Kutnyk z malého vápna přestřelil. Těsně před odchodem do kabin přišel trest, když se trefil přesně k tyči P. Outrata a stanovil tak poločasové skóre na 2:0. Svižně se hrálo i po změně stran. Štěpánovští se více tlačili do útoku a hostitelé hrozili z brejků. Po jednom z nich přihrál P. Matoušek hlavou na velké vápno svému útočnému parťákovi Chládkovi a ten z hranice pokutového území zvýšil na rozdíl třídy. Pak začala stíhací jízda hostů. V 70. minutě vrátil druhý tým tabulky do zápasu po samostatné akci Haraptso. Aktivita Štěpánova vyvrcholila v 86. minutě, kdy snížil hlavou na konečných 3:2 Sedláček.

Góly: 31. Stér, 44. P. Outrata, 56. Chládek - 70. Haraptso, 86. Sedláček.
Rozhodčí: Krejčí.