22. kolo FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV : FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ / 7:0 (2:0)

17.05.2014 10:30

Trápící se Štěpánov šokoval značně posílené Velké Meziříčí drtivým debaklem. Hosté měli v první půlhodině více ze hry, ale zmrazily je souhry Haraptsa s Kutnykem.
Oba Ukrajinci proměnili druhý poločas ve svůj koncert, když během deseti minut zvyšoval Haraptso svým třetím gólem už na 5:0. Pozadu nechtěl zůstat ani Kutnyk, na jehož dovršení hattricku z 82. minuty okamžitě navázal sedmým zásahem Buček. „Doufám, že v podobném duchu budeme pokračovat, protože naše trápení už trvalo dost dlouho. Obzvláště bych chtěl pochválit Miloše Vrzala a oba střelce hattricků,“ zářil spokojeností domácí kouč Ivo Jílek.
Konečný výsledek je vzhledem k sestavě Velkého Meziříčí obrovským překvapením.

Góly: 24., 52. a 82. Kutnyk, 33., 49. a 55. Haraptso, 83. Buček.
Rozhodčí: Šimák.