20. kolo FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV : SOKOL HERÁLEC / 0:4 (0:3)

04.05.2014 10:27

Štěpánov nastoupil v oslabené sestavě. Hosté toho využili a po akci z levé strany dorazil míč do prázdné branky Skála. Za deset minut mohl vyrovnat Buček, ale nedal. Domácí už se viděli v kabině, jenže než tam došli, bylo po zápase. Před půli defenziva nestíhala, faulovala ve vápně a Skála z penalty zvýšil. Ve 45. minutě navíc dorazil druhým gólem do šatny celý Štěpánov Černý, 0:3. Po přestávce se hrál vyrovnaný fotbal. Čestného úspěchu před 200 diváky se ale domácí nedočkali. Naopak po akci z pravé strany a následném centru skóroval na 0:4 herálecký Koudelka. Utkání se poté už jen dohrálo. „Soupeř vyhrál zaslouženě. Kdybychom dali gól na 1:1, mohlo to vypadat jinak, ale góly před půlí duel zlomily," věděl domácí lodivod Ivo Jílek.

Góly: 12. a 42. Skála (druhý z PK), 45. Černý, 69. Koudelka.
Rozhodčí: Kalina.