16. kolo SFK VRCHOVINA "B" :FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV / 3:0 (1:0)

06.04.2014 16:54

V zápase průměrné úrovně měla v prvním poločase mírně navrch domácí juniorka Vrchoviny. Ta šla do vedení v 17. minutě, kdy sražení Komínka potrestal z pokutového kopu Mrkos. Ve druhém poločase byli aktivnější hosté, jenomže spálili vše, co si vytvořili. Naproti tomu domácí byli v zakončení mnohem efektivnější. Josífek se krásně trefil z přímého kopu a na konečných 3:0 uzavřel skóre Buřval, který si mazácky zpracoval centr od Vašíčka a obstřelil brankáře Nečesánka.

Góly: 17. Mrkos (PK), 49. Josífek, 78. Buřval.

Rozhodčí: Holý.