14. kolo FC BUDIŠOV-NÁRAMEČ : FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV / 2:5 (0:4)

10.11.2013 08:17

Hosté začali zostra a hned ve druhé minutě se prosadil Neudecker. Minutu nato přidal branku jeho spoluhráč Jan Veselský. Štěpánov si vytvořil ještě několik slibných šancí, ovšem brankář Kučera byl proti. Ve 43. minutě zvýšil po samostatném úniku Haraptso a těsně před pauzou upravil na poločasových 0:4 svým druhým gólem Jan Veselský. Po změně stran se domácí zvedli a po minutě hry snížil Nováček. Jenže Štěpánov byl při chuti a vzápětí reagoval Neudeckerem. V 75. minutě po Hortově centru korigoval na konečných 2:5 Nováček.

Góly: 46. a 75. Nováček - 2. a 47. Neudecker, 3. a 44. Jan Veselský, 43. Haraptso.

Rozhodčí: Jahoda.