13. kolo NÁMĚŠŤ N. O.– VÍCENICE : FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV / 5:0 (4:0)

01.11.2014 12:48

Domácím vyšel vstup do utkání na výbornou. Už ve 2. minutě otevřel skóre střelou z hranice pokutového území Kučera, kterého o tři minuty později našel zpětnou přihrávkou Rubák a bylo to 2:0. Povedenou čtvrthodinovou Náměště korunoval třetím gólem Rubák, který dorážel Kučerovu střelu po zákroku brankáře Sáry. Jenomže Štěpánov herně horší nebyl a začal si vytvářet i šance. Ovšem příležitosti Tichého, Haraptsa a Karáska zůstaly nevyužity. Domácí tým v některých chvílích podržel v neposlední řadě jistý brankář Soustružník. Ve 35. minutě udeřilo po nejhezčí akci zápasu na druhé straně. Ve středu pole se uvolnil Martin Homola, ukázkovým pasem oslovil Radka Bednáře, který běžel sám na brankáře, a Sáru přeloboval.

Druhý poločas nabídl vyrovnanou partii. Pro Štěpánov šlo o „zápas blbec“, neboť veškeré možnosti ke skórování přišly vniveč. To Náměšť měla přesnější mušku. V 55. minutě zvýšil při prvním kontaktu s míčem střídající Křivánek sám proti brankáři nezaváhal. Vrcholem zmaru hostí byl únik Kutnyka, který Soustružníka nepřekonal. A když náměšťský brankář zůstal povyběhnutý, zkusil jej z dálky překonat Tichý, ovšem jeho pokus ze 40 metrů zastavila tyč.

Góly: 2. a 5. Kučera, 15. Rubák, 35. Bednář, 56. Křivánek.
Rozhodčí: Niederle.