6. kolo - volno

14.09.2014 21:57

4. kolo Hamry nad Sázavou : FK Železárny Štěpánov (3:1) / 1:0

14.09.2014 09:52
Hamry Štěpánov 3:1 (1:0) 30   Branky: Kadlec Vojtěch 2, Suský Adam - Fučík Štěpán; Rozhodčí: Smejkal Vojtěch

6. kolo FK Železárny Štěpánov : Hrotovice (2:1) / 0:0

13.09.2014 21:40
Po nemastné začátku z obou stran se jako první chytil Štěpánov, vypracoval si do poločasu několik pološancí, ale žádná z nich se neujala. Do kabin šla obě mužstva se spravedlivou bezbrankovou remízou. Po přestávce zaskočily Hrotovice domácí fotbalisty po rohovém kopu, na který si naskočil...

4. kolo FK Železárny Štěpánov : Osová Bítýška (0:1) / 0:1

13.09.2014 09:37
Štěpánov Os. Bitýška 0:1 (0:1) 20   Branky: Fišer Denis; Rozhodčí: Mareš František

13. kolo Měřín : FK Železárny Štěpánov (9:4) / 4:3

12.09.2014 09:48
Měřín Štěpánov 9:4 (4:3) 20   Branky: Rohovský Vít 4, Březka Ivo 2, Kuřátko Tomáš, Hubený Michal, Dobejval Lukáš - Jahoda Jakub 2, Fučík Štěpán, Praislerová Lucie; Rozhodčí: Hladík Jiří

5. kolo FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV ,,B" : TJ JISKRA MĚŘÍN ,,B" (6:3) / 3:1

07.09.2014 09:52
Branky: Ludvík Jan 3, Veselský Jan 2, Haraptso Andriy - Bartušek Stanislav, Hrad Tomáš, Hrůza Dominik Rozhodčí: Beneš Jaroslav ŽK: 1:1 Sestava: Jílek - Křenek (56. Buček), Hrubeš R., Macinský L., Kintr J. - Fiala D., Hrubeš O. (79. Kolář M.), Veselský Jan, Jaroš - Kintr D., Ludvík (46. Haraptso)

3. kolo - VOLNO

06.09.2014 10:04

3. kolo SVRATKA : FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV (5:0) /(3:0)

06.09.2014 09:57
Svratka Štěpánov 5:0 (3:0) 30   Branky: Šuhaj Marek 2, Nováková Kamila 2, Bureš Martin; Rozhodčí: Novák Vladimír

5.kolo RAPOTICE : FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV (0:2) / 0:0

06.09.2014 09:45
Od začátku důležitého duelu se hrál rychlý fotbal. Hosté více drželi míč a vytvořili si také dvě dobré střelecké možnosti. Paradoxně se ale v největší šanci ocitl domácí Matoušek, ale z velkého vápna Sárovu branku přestřelil. Ve 27. minutě kopaly Rapotice penaltu, kterou ale Sobotka...

2. kolo TJ RADEŠÍNSKÁ SVRATKA : FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV (11:3) / 4:3

31.08.2014 10:02
Rad. Svratka Štěpánov 11:3 (4:3) 30   Branky: Dostál Ondřej 4, Pulkrábek Martin 3, Skryja Vít 2, Veselý Daniel, Lacina Jan - Jahoda Jakub 2, Bednář Zdeněk; Rozhodčí: Šoustar Jaroslav
Záznamy: 31 - 40 ze 212