8. KOLO JEŽEK RANTÍŘOV : FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV / 1:2 (0:1)

29.09.2012 10:49

Od začátku zápasu tahali za delší konec důraznější a rychlejší hosté. Kombinační hrou zaskočený Rantířov přehrávali a úvodní část korunovali i gólem. Z rychlého protiútoku se prosadil Haraptso. Domácí si sice dávali pozor na nebezpečné křížné pasy hostů, ale směrem dopředu se trápili, a tak mohli být hodně rádi, že dvě minuty před poločasem ustáli obrovskou šanci Štěpánova. Ten ale udeřil hned po změně stran. Po dvou minutách špatně došlápl a podklouzl Horáček, míč se dostal k volnému Vrzalovi, který přidal druhou branku. Rantířov po deseti minutách našel odpověď. Vacek vyslal do lajny Kubíka, který nacentroval přesně na Kavku 1:2. Přestože domácí gól povzbudil a měli v závěru navrch, koncovka jim vázla, a tak si hosté odvezli tři body.

Góly:  57. Kavka - 17. Haraptso Andriy, 47. Vrzal Miloš

Rozhodčí: Krejčí Vlastimil

ŽK: 5:2

Štěpánov: Jan Hlavoněk, Lukáš Macinský, Pavel Bartoněk, Jakub Veselský, Václav Sedláček, Jan Buček (86. Vladimír Vávra), Volodymyr Kovalchuk, Miloš Vrzal, Andriy Haraptso, Vitalij Kutnyk, Jan Šikula (89. Ivo Jílek)