3. KOLO FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV "A" : STONAŘOV / 1:0

26.08.2012 11:09

Ve vyrovnaném utkání byli hosté velmi důrazným týmem. Domácí se ale postupně dostávali více do hry a po centru Haraptsa z pravé strany dorazil míč do sítě Kutnyk. Po pauze se hosté snažili o vyrovnání, byli mírně lepší, ale gólové šance nepřicházely. V 66. minutě uviděl hostující Křehlík druhou žlutou kartu a bylo prakticky po zápase. „Dalo by se říct, že jsme utrpěli vítězství. Po tom vyloučení už se jen čekalo na konečný hvizd," řekl trenér Ivo Jílek.

Gól: 25. Kutnyk. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (66. Křehlík). Diváci: 180. Poločas: 1:0.

Štěpánov: Hlavoněk Císař, L. Macinský, Jakub Veselský, V. Sedláček Kovalchuk, Vrzal, Haraptso, Kutnyk (81. Kroupa) Šikula (46. J. Ludvík), Neudecker (46. Buček).