19. KOLO FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV : KOUTY / 4:2 (2:0)

27.04.2013 12:21

ŠTĚPÁNOV KOUTY 4:2

Kouty přijely bránit bod. Štěpánov proto od začátku dobýval Eliášovu branku. Přesto mohly jít Kouty do vedení, ale nabídnutou penaltou pohrdly. Hostující taktika vzala za své ve 23. minutě, kdy Ludvík obhodil brankáře. Stejný hráč zakončil i pohlednou akci Haraptsa, jenž po krásném křižním míči utekl po lajně a oslovil hlavního střelce první půle, 2:0.

V té druhé už se hrála otevřenější partie. Kouty musely vsadit na ofenzivu, ale po deseti minutách bylo prakticky po zápase. Kutnyk využil chyby gólmana a zvýšil na 3:0. Hosté byli za svou snahu odměněni snížením Tenkla, jenže s okamžitou odpovědí přispěchal Kutnyk, 4:1. Konečný výsledek utkání dokreslil hostující Parma. „Duel jsme měli pod kontrolou. Musím vyzdvihnout našeho brankáře Kroupu, jenž si ze zápasem poradil velmi dobře," těšil domácího trenéra Jílka výkon náhradního gólmana.

Góly: 23. a 33. Ludvík Jan, 55. a 75. Kutnyk Vitalij - 74. F. Tenkl, 84. Parma.
Rozhodčí: Kuchyňa.
ŽK: 0:3.

Štěpánov: Kroupa Jiří, Buček Jan, Sedláček Václav, Plíhal Miroslav, Veselský Jakub (83. Císař Vít), Kutnyk Vitalij, Haraptso Andriy, Kovalchuk Volodymyr, Vrzal Miloš,
Šikula Jan (72. Veselský Jan), Ludvík Jan (89. Kintr David).