10. KOLO ŽELETAVA : FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV / 2:4 (1:3)

14.10.2012 08:21

Domácí byli lepší, ale branky střílel soupeř. Už ve 3. minutě se po centru zprava dostal ke střele Šikula a z první překonal Mastného. Pak na druhé straně krásnou střelou ze 20 metrů trefil tyč Martin Vrbka. V 16. minutě se zorientoval ve skrumáži před Mastného brankou Vrzal 0:2. Pak nevyužil samostatný únik střídající Pavela. Kontaktní branku Želetavy vsítil ve 36. minutě hlavou Čurda po Simandlově centru. Ovšem za pět minut stanovil na poločasových 1:3 štěpánovský Kutnyk. Zkraje druhé půle vyrazil Pavelovu střelu na roh hostující brankář. V 71. minutě snížil na rozdíl jedné branky Michal Vrbka po přiťuknutí z trestného kopu na velké vápno od Martina Vrbky. Jenomže další šance domácích zůstaly nevyužity, a tak se hosté prosadili ještě jednou. V 85. minutě upravil na konečných 2:4 Bartoněk.

Góly: 36. Čurda, 71. Michal Vrbka - 3. Jan Šikula, 16. Miloš Vrzal, 41. Vitalij Kutnyk, 85. Pavel Bartoněk.

Rozhodčí: Jahoda.

ŽK: 3:5.

Sestava: Jan Hlavoněk, Lukáš Macinský, Jiří Kroupa, Jakub Veselský, Václav Sedláček, Volodymyr Kovalchuk, Miloš Vrzal, Andriy Haraptso, Vitalij Kutnyk (60. Jan Buček), Jan Šikula (80. Pavel Bartoněk), Michal Neudecker (89. Ivo Jílek).