10. kolo FK Železárny Štěpánov : Budišov - Nárameč (3:1) /1:0

11.10.2014 21:50

Domácí začali lépe, když využili hned svou druhou šanci. Kutnyk potáhl míč a Ludvík jeho akci úspěšně zakončil. Další příležitosti už Štěpánovští proměnit nedokázali, hru však měli pod kontrolou. Z jejich strany klidný zápas zlomila sporná penalta z 55. minuty, po níž Karel Nováček vyrovnal a na hřišti začali plát emoce.

Výhru na svou stranu přesto strhli hostitelé. Po třech minutách na hřišti dostal přihrávku ze skrumáže Jan Veselský a zprava prostřelil brankáře – 2:1. V závěru domácí přehráli Budišov na pravé straně a po ideálním pasu skóroval Kutnyk do prázdné brány. „Vyhráli jsme zaslouženě, ale byl to z obou stran boj se vším všudy,“ uvedl štěpánovský lodivod Ivo Jílek.

Góly: 8. Ludvík, 80. Jan Veselský, 89. Kutnyk – 55. K. Nováček (PK).
Rozhodčí: F. Novotný.