1. KOLO FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV : FC VELKÉ MEZIŘÍCÍ "B" / 4:0 (1:0)

11.08.2012 00:00

Vyrovnaná a bojovná partie se začala lámat po půlhodině hry. V 35. minutě vybojoval Šikula míč, předložil ho Haraptsovi, ten si položil obránce a střelou k levé tyči rozvlnil síť. Po přestávce začali domácí aktivněji a po vystřídání meziříčského Berana pomalu ovládli hru. Po akci Neudeckra udeřil podruhé v zápase Haraptso, a hned po něm Miloš Vrzal nachytal z trestného kopu Simandla. Definitivní tečku za utkáním udělal střídající Ludvík, jenž po centru z levé strany zakončil pohlednou akci.

„Jsem maximálně spokojený, protože vyhrát 4:0 v úvodním kole by si asi přál každý trenér," těšilo štěpánovského kouče Jílka.

Góly: 35. a 54. Haraptso, 59. M. Vrzal, 72. Ludvík. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Štěpánov: Hlavoněk Bartoněk, L. Macinský, Jakub Veselský, Sedláček Kovalchuk, Vrzal, Neudecker (83. Buček), Kutnyk Šikula (68. Ludvík), Haraptso (89. Jan Veselský). V. Meziříčí B: Simandl Halámek, Bouček, Kameník (67. Pospíšil), Štefka, Veselý, Malec, Liška, Beran (60. Večeřa), Ráček (75. Palát), Doucha.