PROPOZICE PRO 40. ROČNÍK TURNAJE TŘÍ OKRESŮ

23.07.2014 08:51
Propozice-2014.pdf (67535)

22. kolo BŘEZÍ - BŘEZKÉ "B" - FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV / 5:6 (2:3)

14.06.2014 08:48
Branky: Dostál David 3, Vala Zdeněk, Běloch Martin - Veselský Jan 2, Brázda Tomáš, Kroupa Jiří, Kintr David, Fiala Dominik Rozhodčí: Prokop Pavel ŽK: 1:0

26. kolo FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV : STONAŘOV / 4:1 (4:1)

14.06.2014 08:44
Domácí v prvním poločase dominovali. Z gólu se radovali už v 1. minutě, kdy se prosadil Neudecker. O chvíli později už to bylo 2:0, na správném místě stál dorážející Šikula. Domácí hráli uvolněně, přesto se dočkali malého zaškobrtnutí. Kovalchuk nejdříve neproměnil penaltu, ve...

25. kolo FC ŽĎAS N. S. "B" : FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV / 4:2 (2:2)

08.06.2014 08:42
V prvním poločase překvapivě dominoval Štěpánov. Už v 1. minutě mohl být domácí Machatka rád, že ho sudí po zbytečném zahrávání si nevyloučil. V 10. minutě Žďárští předvedli luxusní kombinaci, na jejímž konci se ocitl Filippi, 1:0. Hosté však byli i nadále lepší, Žďár jejich...

21. kolo FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV : TJ FC HAMRY N. S. "B" / 1:2 (0:1)

07.06.2014 08:46
Branky: Brázda Tomáš - Gregar Miloslav 2 Rozhodčí: Pavlas Jiří ŽK: 0:1

19. kolo SFK VRCHOVINA "B" : FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV / 14:1 (7:0)

01.06.2014 07:40
Branky: Chalupa Vít 5, Hájek Jan 3, Tachir Martin 3, Dvořák Michael, Peňáz Marek, Daniel Filip - Šíma Jiří Rozhodčí: Soukup Jiří

20. kolo VELKÁ LOSENICE : FK ŽELEZÁRNY ŠTĚPÁNOV / 1:4 (0:0)

01.06.2014 07:36
Branky: Baránek Dominik - Brázda Tomáš, Ludvík Jan 2x, Jaroš Vlastimil Rozhodčí: Nebola Jaroslav ŽK: 3:3 Sestava: Nečesánek R., Hrubeš R., Kroupa J., Nečesánek O., Macinský L. (33. Buček J.), Kintr J. (52. Hrubeš O.), Brázda T., Jaroš V., Ludvík J.,Veselský Jan (83. Jílek I.), Kintr D.
Záznamy: 51 - 60 ze 212